Wprowadzenie - elektrozawory membranowe

Elektrozawory bezpośredniego działania seri VQD mają zastosowanie w przypadku przesyłu wody, powietrza, gorącej wody, pary. Elektrozawory membranowe (zawory elektroagnetyczne) wykonane są z mosiądzu (mosiężne), a jego zredukowane wymiary pozwalają zastosować zawór w ciasnych i mało dostępnych miejscach. Oferowane zawory z napięciem 24VDC 24VAC 230VAC dostępne są w wersji 2/2, 3/2 NZ oraz NO, z uszczelnieniem NBR, Viton, EPDM oraz dodatkowo z opcją z przesterowaniem recznym. Występuję w trzech rodzajach stosowanego uszczelnienia w zależności od medium: NBR, EPDM, VITON. Zawór elektromagnetyczny VQD może służyć jako pilot do zaworu skośnego.

Elektrozawory seri VQM jak i VQI mają zastosowanie w przypadku przesyłu wody, powietrza, gorącej wody, pary. Elektrozawory dostępne są w wersji 2/2, 3/2 NZ oraz NO, z uszczelnieniem NBR, Viton, EPDM oraz dodatkowo z opcją z przesterowaniem recznym. Występuję w trzech rodzajach stosowanego uszczelnienia w zależności od medium: NBR, EPDM, VITON

Elektrozawór membranowy nierdzewny S6030 wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI316. Zawory membranowe nierdzewne produkowane są w zakresie ciśnień 0,5-16 Bar. Zawory elektromagnetyczne pracują w bardzo szerokim zakresie temperatur (-10C do 80C) oraz w funkcjach normalnie zamknięty (NZ) oraz normalnie otwarty (NO). Elektrozawory nierdzewne produkowane są w bogatym zakresie przyłączy od 3/8" do 2", natomiast w tym modelu uszczelnienie to NBR (EPDM oraz VITON na życzenie)

Elektrozawory impulsowe pulsacyjne stosowane są m.in. w systemach otrzepywania filtrów. Charakteryzują się kątową konstrukcją oraz oraz bardzo krótkim czasem otwarcia i zamknięcia sięgającym zaledwie 0,05 sekundy

Zarówno elektrozawór normalnie otwarty jak i elektrozawór normalnie zamknięty produkowane są w rozmiarze do 1/4" do nawet 2". Elektromagnetyczny zawór membranowy oferowany są w funkcji 2/2 jak i 3/2 z odpowietrzeniem przez trzpień cewki.

 

 

Oferujemy

  • Elektrozawory membranowe (zawory elektromagnetyczne) mosiężne do wody
  • Elektrozawory membranowe (zawory elektromagnetyczne) mosiężne do powietrza
  • Elektrozawory membranowe (zawory elektromagnetyczne) mosiężne do pary
  • Zawory membranowe elektromagnetyczne NBR, EPDM, VITON
  • Elektrozawory membranowe nierdzewne (ze stali nierdzewnej) do wody, powietrza, pary

Zapytaj o produkt

Mogą Cię zainteresować